SMA машки plug 10pcs Конектор crimp 90 RG58 RG142 LMR195 кабелот, десен агол

SMA машки plug 10pcs Конектор crimp 90 RG58 RG142 LMR195 кабелот, десен агол

DEN 191.76

Ново

Това е достапна

Примена: RF,Осветлување
Тип: 1

Најдобрите понуди во категоријата