Топла Продажба Портокал Spandex Бендови / Lycra Бенд /Стол Опфаќа Sash Со Правоаголник Дијамант Тока За Свадба & Банкет

Топла Продажба Портокал Spandex Бендови / Lycra Бенд /Стол Опфаќа Sash Со Правоаголник Дијамант Тока За Свадба & Банкет

-86 %

DEN 5496.00

Ново

Това е достапна

Спецификација: 15x30cm
is_customized: Yes
Стил: Обична
Бренд Име: О-ЛА-ЛА СВАДБА
Материјал: Spandex / Полиестер
Употреба: Арм Стол,Хотел Стол,Свадба Стол,Банкет Чаир
Шема: Обична Обоена
Број На Модел На: LC-9292

Најдобрите понуди во категоријата