10 компјутери 3528 SMD 60 4W LED GU10 E27 AC110-240V MR16 (DC12V) LED светлото на рефлекторите Сијалица вградна светилка светилка LED светло светилка осветлување

10 компјутери 3528 SMD 60 4W LED GU10 E27 AC110-240V MR16 (DC12V) LED светлото на рефлекторите Сијалица вградна светилка

-84 %

DEN 539.52

Ново

Това е достапна

Емитуваат Боја: Топло Бела, Ладно Бела
Wattage: 4w
Тип На Објект: LED Светилки
Led Сијалица Тип: Вниманието Сијалица
Бренд Име: Stareyes
сертификација: CE,FCC,RoHS,CCC
Обликот: Annular
Просечен Живот (часот): 50000
Прозрачна Флукс: 250 - 499 Lumens
Број на LED Чип: Други
LED Чип Бренд: Epistar
LED Чип Модел: SMD3528
Повод: дневна соба
Зрак Агол(°): 120°
База Тип: GU10
Моќ Толеранција: 10%
Напон: 110-240V
Температура На Боја: Кул Бело(5500-7000K)
Должина: 60mm
LED КОЛИЧИНА: 60 компјутери

Најдобрите понуди во категоријата