Накит наоди Суровини Месинг метал spacer цевка монистра, Отворајќи цевка монистра нерешено цевка 4*20mm

Накит наоди Суровини Месинг метал spacer цевка монистра, Отворајќи цевка монистра нерешено цевка 4*20mm

DEN 1392.00

Ново

Това е достапна

Материјал: Метал
Објектот Форма: Тркалезна Форма
Број На Модел На: fw191
Објектот Тежина: 0.36
Парична казна или Моден: Моден
Тип На Објект: Монистра
боја: суровини и месинг
Употреба: бар,конектор
Име: spacer цевка монистра

Најдобрите понуди во категоријата