ААА+Природни Тркалезна Форма Камен Црна Хематит Монистра Круг Лабава Мушка Камен Топката Избор 8 ММ За Накит DIY Хривнија Одлуки

ААА+Природни Тркалезна Форма Камен Црна Хематит Монистра Круг Лабава Мушка Камен Топката Избор 8 ММ За Накит DIY Хривнија

-48 %

DEN 101.28

Ново

Това е достапна

Број На Модел На: хематит камен
Бренд Име: LUOMAN XIARI
Материјал: Камен
Објектот Тежина: 10-80g
Објектот Форма: Тркалезна Форма
Тип На Објект: Монистра
Парична казна или Моден: Моден
боја: како се покаже слика
Материјал: Maifanite Камен
Дупка со ГОЛЕМИНА: 1mm
Надвор големина: 4mm 6mm 8mm10mm 12mm
Тип: Зелена Rutilated Камен
Употреба: за изработка на накит
Примена: diy хривнија
Надворешниот Дијаметар: 8mm

Најдобрите понуди во категоријата