Пинк Африкански Монистра Накит Поставите Кристал Beaded Ѓердан Поставите Нигериската Свадба булчински монистра Накит Поставите Кристал Накит Поставите W13964

Пинк Африкански Монистра Накит Поставите Кристал Beaded Ѓердан Поставите Нигериската Свадба булчински монистра Накит

-30 %

DEN 1008.00

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Накит Сетови
Парична казна или Моден: Моден
Обликотшема: Растенијата
Повод: Партија
Материјал: Кристално
Накит Сетови Тип: Ѓердан/Обетки/Хривнија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис: ѓердан/нараквица/earring
Бренд Име: cllen Lewelry
Стил: Тренди
Пол: Жените
Број На Модел На: W13964
Метали Тип: Бакар
Должина на Ѓердан/Хривнија: 18 (Првите Редови)/ 8
боја: Пинк
Големина на монистра: 6mm
is_customized: Yes
Метали Тип: Злато Позлатен

Најдобрите понуди во категоријата