CITALL 12/300мм Задните Дожд Прозорец Шофершајбната Wiper Ножот За Ford Focus 2012 за Fiesta 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015

CITALL 12/300мм Задните Дожд Прозорец Шофершајбната Wiper Ножот За Ford Focus 2012 за Fiesta 2008 2009 2010 2011 2012

DEN 119.52

Ново

Това е достапна

Fiesta-Година: 2011,2012,2008,2010,2009,2013,2014
Бренд Име: CITALL
Објектот Тежина: 0.093kg
За Возило Брендови/Модел: Ford
Специјални Функции: Нови АЕРО-Динамичен Дизајн/Пластични Покриеност Дизајн
Име На Модел: -
Материјал Тип: Високо Квалитетни пластични
Ford Модел: Fiesta
Компатибилен: За Ford Fiesta 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014
димензија:
Компатибилен 1: За Фокус 2012
Состојба: 100% нови
Објектот се вклучени: Задните Wiper Сечилото x 1
Тип На Објект: wiper сечилото
Големина: 12
Автомобил Производител: Ford
Година: 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014
Автомобил Направи: За Форд Фокус Fiesta

Најдобрите понуди во категоријата