Мажите Тенок Одговара Zip Солидна Палта Hoddies Јакни 2018 Мода 1401 M L XL XXL Суичери Мажите Грб

Мажите Тенок Одговара Zip Солидна Палта Hoddies Јакни 2018 Мода 1401 M L XL XXL Суичери Мажите Грб

-80 %

DEN 514.80

Ново

Това е достапна

Големина: M, L, XL, XXL
Тип На Објект: Outerwear & Палта
Outerwear Тип: Јакни
Пол: Мажи
Облека Должина: Редовни
Манжетната Стил: Конвенционалните
Бренд Име: bobibla
Затворање Тип: Патент
Маскирани: No
Јака: Мандарински Јака
Декорација: Џебови
Sleeve Стил: Редовни
Шаблон Тип: Цврста
Стил: Моден
Обвивка Материјал: Памук
Монтажни Дел: Никој
Тип: Тенок
Материјал: Памук
Дебелина: Стандард
Број На Модел На: 1401
боја: Сива, Црна, Бургундија
Големина: M, L, XL, XXL
is_customized: Yes
Sleeve Стил: Nomal
Ткаенина Тип: Broadcloth
Тип: Cardigans

Најдобрите понуди во категоријата