925 Sterling Silver Европската Привлечност и Монистра Одговара на Оригиналот СЕ Хривнија Пурпурна Круна Жените Монистра Накит Одлуки Berloque

925 Sterling Silver Европската Привлечност и Монистра Одговара на Оригиналот СЕ Хривнија Пурпурна Круна Жените Монистра

-40 %

DEN 317.28

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Монистра
Парична казна или Моден: Моден
Бренд Име: BELAWANG
Објектот Форма: Принцезата Форма
Материјал: Кристално
Број На Модел На: PY1213
Надворешниот Дијаметар: 10mm
Објектот Тежина: 0.03
Повод: Годишнината/Ангажирање/Свадбена/Партија/Подарок/Празник
Состојба: 100% Сосема Нов
Материјал: 100% 925 Sterling Silver
is_customized: Yes
испорака: капка превозот и бесплатен превозот
Пол: жените унисекс мажите се љубители' девојки
Место на Потекло: Guangdong,Кина
Оригиналниот Шарм: Одговара Хривнија Алка Ѓердан Pendant
Стил: тренди/мода/класичен/прекрасна симпатична/гроздобер
DIY Накит Додатоци Одлуки: Европски Стил жените Pulserial змија синџир Шарм Монистра Хривнија

Најдобрите понуди во категоријата