CITALL 10 / 250mm Задните Дожд Прозорец Шофершајбната Wiper Ножот За Suzuki Swift 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014

CITALL 10 / 250mm Задните Дожд Прозорец Шофершајбната Wiper Ножот За Suzuki Swift 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011

-76 %

DEN 119.52

Ново

Това е достапна

Swift-Година: 2011,2007,2009,2010,2006,2008,2014,2005,2012,2013
За Возило Брендови/Модел: Suzuki
Suzuki Модел: Брза
Специјални Функции: Нови АЕРО-Динамичен Дизајн/Пластични Покриеност Дизајн
Име На Модел: -
Материјал Тип: Високо Квалитетни пластични
Објектот Тежина: 0.075kg
Бренд Име: CITALL
Компатибилен: За Suzuki Swift 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014
димензија:
Компатибилен 1: За SUZUKI SX4 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014
Компатибилен 2: За МИЦУБИШИ ASX 2010 2011 2012 2013 2014
Состојба: 100% нови
Објектот се вклучени: Задните Wiper Сечилото x 1
Тип На Објект: wiper сечилото
Година: 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014

Најдобрите понуди во категоријата