ТВ/HDMI/VGA/AV/USB/АУДИО LCD контролер Одбор+8.9 инчен N089L6-L03 lcd+екран на Допир панел

ТВ/HDMI/VGA/AV/USB/АУДИО LCD контролер Одбор+8.9 инчен N089L6-L03 lcd+екран на Допир панел

DEN 2589.60

Ново

Това е достапна

Компатибилен Марка/Модел: Никој
Компатибилен: Рачни Играч,Конзола За Игри
Бренд Име: VSLCDISPLAY
Место на Потекло: Guangdong, Кина (Копно)

Најдобрите понуди во категоријата