ТВ/HDMI/VGA/AV/USB/АУДИО LCD контролер Одбор+10.1 инчен B101EW05 1280*800 lcd HSD101PWW1

ТВ/HDMI/VGA/AV/USB/АУДИО LCD контролер Одбор+10.1 инчен B101EW05 1280*800 lcd HSD101PWW1

DEN 2160.00

Ново

Това е достапна

Бренд Име: VSLCDISPLAY
Компатибилен Марка/Модел: Никој
Место на Потекло: Guangdong, Кина (Копно)
Компатибилен: Рачни Играч, Конзола За Игри

Најдобрите понуди во категоријата