За Ауди БМВ Фолксваген Бенц Гума Пред усна Splitter Брадата Спојлер Страна Здолниште Тело Комплет Трим Автомобил браник Лента Од 2,5 Метри

За Ауди БМВ Фолксваген Бенц Гума Пред усна Splitter Брадата Спојлер Страна Здолниште Тело Комплет Трим Автомобил браник

-90 %

DEN 203.52

Ново

Това е достапна

Бренд Име: HastonSportsline
Автомобил модел: За BMW Мерцедес Бенц Ауди Фолксваген
Модел Година: БИЛО
Име На Модел: 5
Објектот Должина: 1inch
Објектот Ширина: 1inch
Објектот Висина: 1inch
Материјал Тип: Гума
Специјални Функции: Заштита, за да се спречи носат и солза
Објектот Тежина: 2kg
Тип На Објект: Браници
Поставување на Возило: Задните
Гаранција: Yes
Производителот Дел Број: не се применува
Земја/Регион на Производство: Кина
Одговара: Универзална Било Кој Автомобил

Најдобрите понуди во категоријата