Tracer3215RN MPPT Соларен Контролер, на сличен легален начин MPPT 30AMPS 12V 24V Авто Соларен Панел Регулатори на Полнење на Батерија

Tracer3215RN MPPT Соларен Контролер, на сличен легален начин MPPT 30AMPS 12V 24V Авто Соларен Панел Регулатори

-76 %

DEN 4326.00

Ново

Това е достапна

Примена: Осветлување Контролер,Сончев Систем Контролер,Полнач Контролер,Напон, Контролер
Максимална Струја: 30A
Бренд Име: EPSOLAR
Број На Модел На: Tracer3215RN

Најдобрите понуди во категоријата