Цреша Црвениот Spandex Бендови / Lycra Бенд /Стол Опфаќа Sash Со Кружни Тока За Свадба & Банкет

Цреша Црвениот Spandex Бендови / Lycra Бенд /Стол Опфаќа Sash Со Кружни Тока За Свадба & Банкет

-86 %

DEN 2280.00

Ново

Това е достапна

боја: Цреша Црвениот
Спецификација: 15x32cm
is_customized: Yes
Стил: Европа
Бренд Име: О-ЛА-ЛА СВАДБА
Материјал: Spandex / Полиестер
Употреба: Арм Стол,Хотел Стол,Свадба Стол,Банкет Чаир
Шема: Печатени
Број На Модел На: LC-9310

Најдобрите понуди во категоријата