ТВ/HDMI/VGA/AV/USB/АУДИО LCD контролер Одбор+10.1 инчен B101AW03 1024*600 lcd панел LTN101NT02 B101AW03 N101L6 LP101WSA

ТВ/HDMI/VGA/AV/USB/АУДИО LCD контролер Одбор+10.1 инчен B101AW03 1024*600 lcd панел LTN101NT02 B101AW03 N101L6 LP101WSA

DEN 2290.56

Ново

Това е достапна

Бренд Име: VSLCDISPLAY
Компатибилен Марка/Модел: Никој
Место на Потекло: Guangdong, Кина (Копно)
Компатибилен: Рачни Играч, Конзола За Игри

Најдобрите понуди во категоријата