CITALL Нови Сина Автомобил откопчување клучалката декорација прстен Трим Покритие за Форд Фокус 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012

CITALL Нови Сина Автомобил откопчување клучалката декорација прстен Трим Покритие за Форд Фокус 2005 2006 2007 2008

-86 %

DEN 119.52

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Внатрешни Работи Украси
Бренд Име: CITALL
Име На Модел: -
Објектот Ширина: 3.2cm
Година: 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012
Автомобил Направи: за ford focus
Објектот Должина: 5cm
Материјал Тип: Висок квалитет на алуминиум
Објектот Тежина: 33g
Автомобил модел: За Форд Фокус 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012
Големина: 50mm(outer)X 32mm(inner)
Состојба: 100% нови
Специјални Функции: 3M лепило фиксни,Лесен и Брз

Најдобрите понуди во категоријата