50-300 целзиусови степени термостат,2 feets калење прекинувач,прилагодлива температура,напон 220V температура контролер,термички заштитник

50-300 целзиусови степени термостат,2 feets калење прекинувач,прилагодлива температура,напон 220V температура контролер,термички

DEN 60.48

Ново

Това е достапна

Моќност Тип: полнач
Стил: Стои и на Ѕидот Виси
Употреба: Индустриски
Теорија: температурата контролер
Големина На Дисплеј: 1.9 Инчи & Под
Дисплеј Тип: Аналогни
Број На Модел На: 2320
Макс Мерење На Температурата: 120°C & Над
Бренд Име: TOUPWELL

Најдобрите понуди во категоријата