MURS160T3G U1J ( 100 парчиња/многу ) Бесплатен превозот НЕ-214AA Нови Оригинални Компјутерски Чип & IC

MURS160T3G U1J ( 100 парчиња/многу ) Бесплатен превозот НЕ-214AA Нови Оригинални Компјутерски Чип & IC

DEN 253.92

Ново

Това е достапна

Број На Модел На: MURS160T3G
Бренд Име: MUERYGAR
Моќ Дисипација: Меѓународниот стандард
is_customized: Yes
Примена: компјутер
Температурата На Работа: Меѓународниот стандард
Напон: Меѓународниот стандард
Тип: Логиката Идентичен
Состојба: Нови

Најдобрите понуди во категоријата