SUNON PSD1208PHB1-А 80x80x15mm 80mm 8cm DC 12V 2.3 W 2Wire Вентилаторот за Ладење

SUNON PSD1208PHB1-А 80x80x15mm 80mm 8cm DC 12V 2.3 W 2Wire Вентилаторот за Ладење

-52 %

DEN 359.76

Ново

Това е достапна

Бренд Име: SUNON
Примена: Компјутер Случај
Број На Модел На: PSD1208PHB1-A
Тип: Фан
Heatsink Материјал: Бакар & Алуминиум
Пакет: Yes
Линии: покажа како погоре слик

Најдобрите понуди во категоријата