Бесплатен Превозот 2000Pcs Злато Позлатен Тон Crimp Мушка Опфаќа 4mm

Бесплатен Превозот 2000Pcs Злато Позлатен Тон Crimp Мушка Опфаќа 4mm

DEN 396.00

Ново

Това е достапна

боја: Црна, Сребрена, Златна
Тип На Објект: накит наоди
Материјал: Метал
Накит Наоди Тип: Clasps & Куките
Објектот Дијаметар: 0.4cm
Метали Тип: Бакар
Објектот Тежина: 2g
is_customized: Yes

Најдобрите понуди во категоријата