V000218010 V000218080 плоча за Toshiba Satellite L650 L655

V000218010 V000218080 плоча за Toshiba Satellite L650 L655

DEN 1439.52

Ново

Това е достапна

Бренд Име: KEFU
Тип Socket: PGA 989
Примена: Лаптоп
Чипсет: intel HM55
Пристаништа: USB 2.0,Ethernet,DVI,HDMI,Display Port,E-Sata,VGA
Објектот Состојба: Користи
Меморија Тип: DDR3
Со ПРОЦЕСОРОТ: No
Број На Модел На: L650
Чипсет Производител: Intel
Форма Фактор: Micro-ATX
Меморија Банка: 2 DDR3 DIMM
Максимална Ram Капацитет: 8 GB
Почетен Датум: 2010
Пакет: Yes
Хард Диск Интерфејс: SATA
FSB / ХТ: 1066
Тип на ПРОЦЕСОР: Intel
Состојба: Одлични
Форма Фактор: лаптоп плоча
Место на Потекло: Jiangsu, Кина (Копно)
Тип Socket: чашката g1
Производи Статус: Акции, Кои Се Користат

Најдобрите понуди во категоријата