YESSUN GPS Навигација со Автомобил За Suzuki Swift 2017~2018 Андроид HD Екран на Допир за Аудио Видео Стерео Мултимедијален Плеер Нема CD DVD

YESSUN GPS Навигација со Автомобил За Suzuki Swift 2017~2018 Андроид HD Екран на Допир за Аудио Видео Стерео Мултимедијален

-70 %

DEN 10632.00

Ново

Това е достапна

Посебна Карактеристика: Поддршка Воланот Контрола,Wifi Функционалност,Поддршка за 3G Мрежа,вградениот Звучник/Микрофон,Поддршка Може да-Автобус
Дигитални Медиуми Формат: JPEG,Mp3,Mp4
Din: Двојно Din
OSD Language: Шпански,турски,Индонезија,романски,норвешки,шведски,француски,Јапонски,Булова текст (холандски Јужна Африка),полски,португалски,Кинески (Поедноставен),холандски,руски,Кинески (Традиционалните),италијански,Малајски,англиски,корејски
За Возило Брендови/Модел: Suzuki
RAM меморија: 2G
Специјални Функции: Мобилен Телефон,MP3 Плеери,Радио Тјунер,Built-in GPS,Bluetooth,Екран на Допир
Материјал Тип: Хардвер Електроника
Бренд Име: YESSUN
Од Моќ: 45w
Резолуција: 1024*600
Големина На Дисплеј: 9
Објектот Тежина: 5kg
Макс Надворешна Меморија: 64g
Објектот Големина: 9 Инчен Capacitance Екран На Допир
ROM: 16g
Оперативен Систем: Андроид
Suzuki Модел: Брза
Напон: 12V
Име На Модел: КД-9029
ТФ/Micro SD Слотот: 1
Интерфејс: оригиналниот
OSD Language: Руски

Најдобрите понуди во категоријата