15.6 V 3000mAh моќ алатка батеријата Ni-МЗ За Metabo 6.31738 6.31738,6.31749,6.31777,ME1574,МИ-1574

15.6 V 3000mAh моќ алатка батеријата Ni-МЗ За Metabo 6.31738 6.31738,6.31749,6.31777,ME1574,МИ-1574

-52 %

DEN 2349.60

Ново

Това е достапна

боја: 3000MAH
Тип: NI-МЗ
Бренд Име: BINYEAE
Поставете Тип: Само Батерии
Батеријата Број: 13
Замена На Батеријата: No
Број На Модел На: MET15.6V
Номиналниот Капацитет: 3000MAH

Најдобрите понуди во категоријата