Жените фустани Ретро Печатење Пакет Хип фустан еластична јака Женска Молив Фустан 2018 Добар Квалитет Кинески Cheongsam Женски

Жените фустани Ретро Печатење Пакет Хип фустан еластична јака Женска Молив Фустан 2018 Добар Квалитет Кинески Cheongsam

0 %

DEN 1001.00

DEN 1001.04

Ново

Това е достапна

Големина: S, M, L, XL, XXL
Пол: Жените
Фустани Должина: Колено-Должина
Sleeve Должина(cm): Краток
Сезоната: Лето
Стил: Streetwear
Број На Модел На: 19
Силуета: Молив
Материјал: Полиестер
Sleeve Стил: Редовни
Декорација: Вез
Деколте: Мандарински Јака
Шаблон Тип: Печати
Половината: Природни

Најдобрите понуди во категоријата