5pcs 3мм месо тело 2.5-6mm Цилиндрични Волфрам Челик Ротари Burrs Мелење Плоча Мелница Секачи Дрво Ротари Датотека со Двојно Жлебот

5pcs 3мм месо тело 2.5-6mm Цилиндрични Волфрам Челик Ротари Burrs Мелење Плоча Мелница Секачи Дрво Ротари Датотека

DEN 335.52

Ново

Това е достапна

Димензии: микс големина
Вкупна Должина: 12-1801170258
Број На Модел На: 12-1801170258
Тип: Плоча Мелење Секачи
Бренд Име: FGHGF
Дијаметар: 6mm месо тело
степен: R0.1
Материјал: Волфрам челик
Обложување: Волфрам Челик

Најдобрите понуди во категоријата