М2.5 М2.5*2.5 М2.5x2.5 М2.5*3 М2.5x3 М2.5*4 М2.5x4 Месинг Тенка Главата Полу-Тубуларна Преку Дупка PCB Одбор Отворот Помине Шупливи Занитвам

М2.5 М2.5*2.5 М2.5x2.5 М2.5*3 М2.5x3 М2.5*4 М2.5x4 Месинг Тенка Главата Полу-Тубуларна Преку Дупка PCB Одбор Отворот

-100 %

DEN 175.92

Ново

Това е достапна

матични должина: 500Pcs М2.5x2.5, 500Pcs М2.5x3, 500Pcs М2.5x4
DIY Материјали: Електрични
Број На Модел На: М2.5*2.5 / М2.5*3 / М2.5*4
is_customized: Yes
Спецификација: M2.5

Најдобрите понуди во категоријата