Убави Цреша Девојка Жените Види MIYOTA Кварц Часа Мода Часовник Кожа Хривнија Девојка Роденден на Јулиј Подарок

Убави Цреша Девојка Жените Види MIYOTA Кварц Часа Мода Часовник Кожа Хривнија Девојка Роденден на Јулиј Подарок

-70 %

DEN 768.00

Ново

Това е достапна

Отпорност На Вода Длабочина: 3Bar
Случај Обликот: Круг
Бендот Материјал Тип: кожа
Функција: Отпорен На Вода
Кутии & Случаи Материјал: Хартија
Стил: Fashion & Неврзан
Бренд Име: Јулиј
Dial Дијаметар: 32-милиметри
Бендот Ширина: 12mm
Случај Дебелина: 10мм
Затворач Тип: Тока
Случај Материјал: Легура
Движење: Кварц
Број На Модел На: JA-1000
Dial Прозорец Материјал Тип: Hardlex
Бендот Должина: 22cm
Тип На Објект: Кварц Рачни Часовници
Пол: Жените

Најдобрите понуди во категоријата