Класичен Ангажман Свадба Бенд Прстени за жени мажи Сребрена боја Голема 8ct AAAAA циркон Камен cz Бело Злато Исполнет Партија прстен

Класичен Ангажман Свадба Бенд Прстени за жени мажи Сребрена боја Голема 8ct AAAAA циркон Камен cz Бело Злато Исполнет

-20 %

DEN 621.60

Ново

Това е достапна

Прстен Големина: 5, 6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект: Прстени
Парична казна или Моден: Моден
Стил: Класичен
Поставување Тип: Prong поставување
Повод: Ангажирање
Површината Ширина: 10мм
Бренд Име: vecalon
Компатибилност: Сите Компатибилен
is_customized: Yes
Пол: Жените
Обликотшема: Геометриски
Прстени Тип: Свадба Бендови
Материјал: Кубен Циркони
Метали Тип: Бело Злато исполнет
Главниот Камен Големина: 12mm*10мм
печат: 14kt
Подарок за: мајка/жени/сопруга/жена/девојка/жена
Повод: ангажирање/weddding/партија/годишнина/роденден
прстен кутија: Yes
Прстен Големина: САД 5/6/7/8/9/10

Најдобрите понуди во категоријата