28 СМ Вок Тави Не-Стап Без чад Кујната Готвење Алатки за Општа Употреба за Гас и Индукција Шпорет

28 СМ Вок Тави Не-Стап Без чад Кујната Готвење Алатки за Општа Употреба за Гас и Индукција Шпорет

-64 %

DEN 689.76

Ново

Това е достапна

Тип: Тави
Бренд Име: ShangSuRenPin
Садот Покријте Тип: Без Тенџере Маска
Функција: Порибено,Еко-Пријателски
Материјал: Алуминиум легура
сертификација: CE / ЕУ
Вок тип: Не-стап
Дијаметар: 28cm
Тави Тип: Соте Тави
Метал Тип: Алуминиум легура
Применливи Шпоретот: Општа Употреба за Гас и Индукција Шпорет
Тип: Тави

Најдобрите понуди во категоријата