QPLYXCO Плус Слатка Мода Жените Пумпи Вистинска кожа Високи Потпетици Оптоварување Платформа Пумпи Оптоварување Свадба Партија Чевли жена 885

QPLYXCO Плус Слатка Мода Жените Пумпи Вистинска кожа Високи Потпетици Оптоварување Платформа Пумпи Оптоварување Свадба

-88 %

DEN 432.00

Ново

Това е достапна

Чевли Големина: 3.5, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5
Пол: Жените
Тип На Објект: Пумпи
Обвивка Материјал: PU
Стил: Слатка
Повод: Свадба
Платформа Висина: 3-5cm
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип: Лизга-На
Пумпа Тип: Гладијатор
Пета Висина: Супер Висока (8cm-до)
Број На Модел На: MST-885
Бренд Име: QPLYXCO
Insole Материјал: PU
Со Платформи: Yes
is_handmade: Yes
Пети Форма: Посочи Пети
Outsole Материјал: Гума
Горниот Материјал: Свиња Велур
Пета Тип: Оптоварување
Моден Елемент: Кристално
Сезоната: Пролет/Есен

Најдобрите понуди во категоријата