7 Quad Core Андроид 7.1 Nougat OS Автомобил DVD за Peugeot 307 2001-2006 со Целосна РКА Излез Поддршка и 4G/3G/WIFI Интернет Поддршка

7 Quad Core Андроид 7.1 Nougat OS Автомобил DVD за Peugeot 307 2001-2006 со Целосна РКА Излез Поддршка и 4G/3G/WIFI

-90 %

DEN 7728.00

Ново

Това е достапна

боја: Црна
Јадра: Quad Core
OSD Language:
Дигитални Медиуми Формат: JPEG,DVD-R/RW,WMA,Mp3,DVD-RAM меморија,, Видео CD,CD,Mp4
Објектот Големина: Автомобил DVD за Peugeot 307 2001-2006
Посебна Карактеристика: Поддршка за 4G Мрежа,Поддршка за 3G Мрежа,Поддршка Воланот Контрола,Wifi Функција,вградениот Звучник/Микрофон
Специјални Функции: MP3 Плеери,Радио Тјунер,Built-in GPS,Bluetooth,CD Плеер,Допрете го Екранот
Din: Еден Din
307-Година: 2005,2003,2006,2004
За Возило Брендови/Модел: peugeot
Оперативен Систем: Андроид
Материјал Тип: ABS
Макс Надворешна Меморија: 128g
Резолуција: 800*480
Напон: 12V
Бренд Име: XTRONS
Од Моќ: 4*45W
Интерфејс: Автомобил DVD за Peugeot 307 2001-2006
Големина На Дисплеј: 7
RAM меморија: 1G
Име На Модел: PCD-77MTW-p
Објектот Тежина: 5kg
ROM: 16g
ТФ/Micro SD Слотот: 1
Peugeot Модел: 307
Оперативен Систем: Андроид 7.1 Nougat OS
18 FM+12 AM Станици Претходно: Yes
Капацитивни Екран На Допир (Мулти-Допир): 800*480
Управувачот контрола: ДА/Dual Channel CanBus Кутија Предвидени
Надворешни DAB+ Приемник Кутија Поддршка: Yes
Надворешни OBD2 Поддршка: Yes
Целосна РКА Излези Поддршка: Yes
4G/3G/WIFI Интернет Поддршка: Yes
Огледало Линк Функција На Поддршка: Yes
Bluetooth 5.0 Поддршка: Yes

Најдобрите понуди во категоријата