Телото massager Грлото на ' рбетот корективни пиштол на главата масажа регулирање/пулсот контролер 110-220 - v

Телото massager Грлото на ' рбетот корективни пиштол на главата масажа регулирање/пулсот контролер 110-220 - v

-82 %

DEN 5496.00

Ново

Това е достапна

Стандарден Напон: 110V, 220V
Тип На Објект: Масажа & Релаксација
Бренд Име: HANRIVER
Примена: Телото
Материјал: Композитен Материјал

Најдобрите понуди во категоријата