16 CM Преносни Не-Стап Сос од Млеко Тави Храна за бебиња Тенџере Општа Употреба за Гас и Индукција Шпорет

16 CM Преносни Не-Стап Сос од Млеко Тави Храна за бебиња Тенџере Општа Употреба за Гас и Индукција Шпорет

-64 %

DEN 794.64

Ново

Това е достапна

Лист Големина: 16cm-25cm
Тип: Тави
Бренд Име: ShangSuRenPin
Тави Тип: Сос Тави
Функција: Порибено,Еко-Пријателски
Материјал: Алуминиум легура
Број На Модел На: JSHS-IH1605N
Вок тип: Не-стап
Садот Покријте Тип: Стаклениот Капак
Метал Тип: Алуминиум легура
Применливи Шпоретот: Општа Употреба за Гас и Индукција Шпорет
Тип: Тави

Најдобрите понуди во категоријата