Бесплатен превозот Модерна Ѕидното Сликарство Лондон Пејзаж Дома Декоративна Уметност Наслика Слика на Платно Печатење 3 Парче Топла Продаде нема Врамени

Бесплатен превозот Модерна Ѕидното Сликарство Лондон Пејзаж Дома Декоративна Уметност Наслика Слика на Платно Печатење

-44 %

DEN 280.08

Ново

Това е достапна

Големина (Инчен): 20X30cmx2pcs, 30x45cmx2pcs, 40x60cmx2pcs, 50x75cmx2pcs, 60x80cmx2pcs
Материјал: Платно
Тип: Платно Printings
Број На Модел На: F013 F014
Поддршка База: Платно
Стил: Апстракт
Рамка: No
Рамка на режимот: Формулиран
оригиналниот: No
Форма: Во комбинација
Обликот: Плоштад
Calligraphy и сликарство тип: 9 mm Лист
Техника: Спреј Сликарство
Медиум: Акрилик
Предмети: Пејзаж

Најдобрите понуди во категоријата