6 Компјутери/Set Деца Студент Акварел Gouache Сликарство Пенкало Најлон Коса Црвена Дрвена Рачка Боја Четка Поставите Цртање Уметност Резерви

6 Компјутери/Set Деца Студент Акварел Gouache Сликарство Пенкало Најлон Коса Црвена Дрвена Рачка Боја Четка Поставите

-89 %

DEN 36.48

Ново

Това е достапна

Број На Модел На: 1-6
Губење на материјал: Најлон
Рачка Материјал: Дрво
Возраст: >6 години
Пакување: opp
Тип: Масло четка
Големина: About 18.5cm
Растворливи Или Не: боја
Тип: Paintbrush
Бренд Име: XueSheng
Name1: четка
Name2: боја четка
name3: Најлон Боја Четка
Доведе Цврстина: H

Најдобрите понуди во категоријата