2018 на жените накит трговија на големо девојка роденден бисер обетки црна, сива одговараат на 6 парови /set обетки за подарок бесплатен превозот.

2018 на жените накит трговија на големо девојка роденден бисер обетки црна, сива одговараат на 6 парови /set обетки

-59 %

DEN 85.92

Ново

Това е достапна

Earring Тип: Студ Обетки
Тип На Објект: Обетки
Парична казна или Моден: Моден
Материјал: Акрилик
Стил: Тренди
Назад Наоѓање: Притисни-назад
Метали Тип: Цинк Легура
is_customized: Yes
Број На Модел На: XSJN-26947-E
Обликотшема: Капка Вода
Пол: Жените
Бренд Име: ENZE
is_customized: Yes

Најдобрите понуди во категоријата