Автомобил LED Светло За ФОЛКСВАГЕН Голф Jetta Caddy Touran Tiguan Jetta Varaint Десната Страна Пред LED Магла Светло за Магла Светилка Со LED Светилки

Автомобил LED Светло За ФОЛКСВАГЕН Голф Jetta Caddy Touran Tiguan Jetta Varaint Десната Страна Пред LED Магла Светло

DEN 431.76

Ново

Това е достапна

Објектот Тежина: 0.3kg
За Возило Брендови/Модел: Фолксваген
Caddy-Година: 2011,2012,2014,2015
Име На Модел: 5K0941700
Фолксваген Модел: Caddy
Тип На Објект: Правец На Ветер
Објектот Дијаметар: 9cm
Материјал Тип: PEI+PC+ABS
Бренд Име: Minglei
Напон: 12V
Специјални Функции: LED Светла за Магла

Најдобрите понуди во категоријата