Behogar 2 Пара Сите Намена Градина Ракавица Antislip Носат-отпор Дома Градинарство Растенијата Безбедност на Работа Ракавици за Градина Случаен Боја

Behogar 2 Пара Сите Намена Градина Ракавица Antislip Носат-отпор Дома Градинарство Растенијата Безбедност на Работа

-50 %

DEN 95.04

Ново

Това е достапна

Бренд Име: Behogar
Тежина: 70-100g
Број На Модел На: Градина Ракавици за цвеќиња
Надворешен материјал: Латекс
Употреба: Градинарството
Дебелина: Медиум
Материјал: ТЦ Twill Платно

Најдобрите понуди во категоријата