07G Апстракт Бајка Светот Сон Шума А4 А3 А2 Платно Уметност Сликарство Печатење на Постер Фотографија Бебе Дете Спална соба Дома Декорација

07G Апстракт Бајка Светот Сон Шума А4 А3 А2 Платно Уметност Сликарство Печатење на Постер Фотографија Бебе Дете Спална

-4 %

DEN 162.00

Ново

Това е достапна

Големина (Инчен): 13x18cm БЕЗ Рамка, 20x30cm БЕЗ Рамка, A4 21x30cm БЕЗ Рамка, 25x35 cm БЕЗ Рамка, A3 30x42 БЕЗ Рамка, 30x45 cm БЕЗ Рамка, 40x60 cm БЕЗ Рамка, А2 42x60 cm БЕЗ Рамка, 50x70 cm БЕЗ Рамка, 50x75 cm БЕЗ Рамка
Материјал: Платно
Тип: Платно Printings
Форма: Еден
Рамка: No
Рамка на режимот: Формулиран
Стил: Новата Класична/Пост-модерни
Број На Модел На: JOT069
Бренд Име: Нула Седум Графички-07G
Предмети: Цртан филм
Обликот: Вертикален Правоаголник
оригиналниот: Yes
Техника: Спреј Сликарство
Поддршка База: Памук Платно
Медиум: Висок квалитет на мастило

Најдобрите понуди во категоријата