Луксузна Цвет Везови Жените се Облекува Елегантно О-Вратот ОЛ Канцеларија Дами Фустани k587

Луксузна Цвет Везови Жените се Облекува Елегантно О-Вратот ОЛ Канцеларија Дами Фустани k587

DEN 1344.00

Ново

Това е достапна

Големина: S, M, L, XL, XXL
Пол: Жените
Стил: Сафари Стил
Број На Модел На: K587
Сезоната: Пролет
Sleeve Должина(cm): Краток
Материјал: Полиестер
Sleeve Стил: Редовни
Бренд Име: yangshengda
Декорација: Вез
Фустани Должина: Над Коленото, Мини
Силуета: Обвивка
Шаблон Тип: Флорални
Деколте: О Деколте
Половината: Природни

Најдобрите понуди во категоријата