10X PGI470 CLI471 Компатибилни, Мастило Кертриџ За Canon ts5040 PIXMA MG5740 MG6840 MG7740 Печатач мастило Касети pgi 470 cli 471

10X PGI470 CLI471 Компатибилни, Мастило Кертриџ За Canon ts5040 PIXMA MG5740 MG6840 MG7740 Печатач мастило Касети

-60 %

DEN 559.44

Ново

Това е достапна

Тип: мастило кертриџ
Компатибилен Бренд: CANON
Компатибилен Бренд: Canon Инкџет
Бренд Име: Магнетно
Број На Модел На: За Canon pgi470 cli471 компатибилни, мастило касети
Функција: Компатибилен
Кертриџ за Статус: Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување: Yes
Количина: 10pcs/set
кертриџ модел: за canon PGI470 CLI471 мастило касети
Компатибилен Model1: за canon PIXMA MG5740/MG6840/MG7740 принтер ink
Компатибилен Model2: за canon PIXMA MG5740/MG6840/MG7740 инкџет
мастило капацитет: 24.5 ml/Б.к.*2, 13.5 ml/Б.К.*2, C*2, М*2, Y*2. Целосно компатибилен со мастило кертриџ
со чип: Yes
боја: c, m, y, k
Обоени: Yes

Најдобрите понуди во категоријата