JEXXI Мал Слон Ѓердан & Обетки 925 Фунта Сребрена Свадба Партија Додатоци Со Врвен Квалитет CZ Кристал трговија на Големо

JEXXI Мал Слон Ѓердан & Обетки 925 Фунта Сребрена Свадба Партија Додатоци Со Врвен Квалитет CZ Кристал трговија на

-32 %

DEN 108.48

Ново

Това е достапна

Бренд Име: JEXXI
Метали Тип: Сребро.
Накит Сетови Тип: Ѓердан/Обетки
Стил: Тренди
Пол: Жените
Повод: Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис: 1 парче ѓердан+еден пар обетки
Обликотшема: Растенијата
Број На Модел На: S78901
Тип На Објект: Накит Сетови
Парична казна или Моден: Моден
Материјал: n

Најдобрите понуди во категоријата