Вен Дизајн Рачно Насликани Чевли Аниме Самовила Опашка Логото Шарени Слика Момче Платно Патики Високи Врвот Девојка Спортски Сали Чевли

Вен Дизајн Рачно Насликани Чевли Аниме Самовила Опашка Логото Шарени Слика Момче Платно Патики Високи Врвот Девојка

-28 %

DEN 1656.00

Ново

Това е достапна

Чевли Големина: 9.5, 9, 8.5, 8, 7.5, 3.5, 4, 4.5, 5, 6, 6.5, 7, 10, 10.5, 11
Одделот За Името: Возрасни
Спортски Чевли Тип: Скејтбординг Чевли
Функција: Поддршка,Избалансиран,Дише,Анти-Лизгава,мала Тежина,Шок-Absorbant,Куќишта,Пот-Absorbant,Светлина,Топлинска,Тешко Носи,Влијание отпор,Водоотпорен
Обвивка Материјал: Платно
Пол: Мажи
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
спортски тип: ФИНАЛЕ ЕВО
Outsole Материјал: Гума
Датум На Издавање: Winter2017
Бренд Име: Вен
Пета Тип: Станот
Применливи место: Конкретни Кат
Чевли Ширина: Медиум(B,M)
Ниво На Пракса: Професионални
елементи: тотем
Горната Висина: Висок
Затворање Тип: Чипка-Up
Стил: Класици
Insole Материјал: Латекс
Број На Модел На: WS210
Горниот Материјал: Платно
Функција: Рачно Насликани
Големина Опција: НИ на мажите големина

Најдобрите понуди во категоријата