SSEA Нови Оригинални ПРОЦЕСОРОТ Ладење вентилатор за Toshiba Satellite S50D S50D-А S50D-A-00G S50D-A-10F S50T S50T-А DFS532305M30T FC90 FC92

SSEA Нови Оригинални ПРОЦЕСОРОТ Ладење вентилатор за Toshiba Satellite S50D S50D-А S50D-A-00G S50D-A-10F S50T S50T-А

-90 %

DEN 234.24

Ново

Това е достапна

Пакет: Yes
Линии: 3 Линии
Бренд Име: SSEA
Heatsink Материјал: Алуминиум
Компатибилен ПРОЦЕСОР: Фан
Фан Живот: 30000 часа
Број На Модел На: S50D S50D-А S50D-A-00G S50D-A-10F S50T S50T-A
Тип: Фан
Примена: Процесор

Најдобрите понуди во категоријата