GR8313 GR8313TJG електромагнетизмот снабдување чип, LCD DIP8 добро во 8 нозе 10PCS/МНОГУ

GR8313 GR8313TJG електромагнетизмот снабдување чип, LCD DIP8 добро во 8 нозе 10PCS/МНОГУ

-91 %

DEN 73.92

Ново

Това е достапна

Состојба: Нови
Напон: V
Моќ Дисипација: W.
Температурата На Работа: C
Број На Модел На: НАЈДОБРИ
is_customized: Yes
Бренд Име: CYTX
Тип: IC
Примена: На Комуникациска опрема

Најдобрите понуди во категоријата