MS1504389Fashion Накит Сетови Hight Квалитет 3Colors Ѓердан Комплети За Жени Накит Сребрена Плоча Смола Уникатен Стрелка Дизајн Подароци

MS1504389Fashion Накит Сетови Hight Квалитет 3Colors Ѓердан Комплети За Жени Накит Сребрена Плоча Смола Уникатен Стрелка

DEN 263.76

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Накит Сетови
Парична казна или Моден: Моден
Обликотшема: Растенијата
Повод: Партија
Бренд Име: HKTEN
Вклучени Дополнителни Ставка Опис: 2
Број На Модел На: MS1504389
Стил: Тренди
Материјал: Смола
Метали Тип: Цинк Легура
Пол: Жените
Накит Сетови Тип: Ѓердан/Обетки
боја: 3
is_customized: Yes

Најдобрите понуди во категоријата