Нова Мега Пиксели 1000X 8 LED USB Дигитален Микроскоп Endoscope Камера Microscopio Зголемувачот Z P4PM Бесплатен Превозот

Нова Мега Пиксели 1000X 8 LED USB Дигитален Микроскоп Endoscope Камера Microscopio Зголемувачот Z P4PM Бесплатен Превозот

-60 %

DEN 475.68

Ново

Това е достапна

Бренд Име: ACEHE
Зголемување На Односот На: 500X & Под
Drawtube: Monocular
Материјал: Пластични
Теорија: Биолошки Микроскоп
Број На Модел На: ZK529800
Фокус Опсег: Прирачникот се Фокусира од 15~44mm
Рамка Го Оценувате: Max. 30f/s
Зголемување На Опсегот: 50X~500X
Видео Формат: AVI
Прилагодливи осветлување: 8 вграден LED диоди
PC Интерфејс: USB2.0 & USB1.1
Напојување: USB порта (5V DC)
Оперативен систем: WIN XP/VISTA/8
Димензија: прибл. 11*3.3 cm

Најдобрите понуди во категоријата