SSEA Нови Оригинални ПРОЦЕСОРОТ Ладење вентилатор за HP Завист 15 15T 17 15-J000 15-J100 15-Q000 15-Q100 M6-N000 M6-N100 M7-J000 M7-J100 Серија

SSEA Нови Оригинални ПРОЦЕСОРОТ Ладење вентилатор за HP Завист 15 15T 17 15-J000 15-J100 15-Q000 15-Q100 M6-N000 M6-N100

-90 %

DEN 255.60

Ново

Това е достапна

Линии: 4 Линии
Пакет: Yes
Бренд Име: SSEA
Heatsink Материјал: Алуминиум
Компатибилен ПРОЦЕСОР: Фан
Фан Живот: 30000 часа
Број На Модел На: 15 15T 17 15-J000 15-J100 15-Q000 15-Q100 M6-N000 M6-N100 M7-J000 M7-J
Тип: Фан
Примена: Процесор

Најдобрите понуди во категоријата