Нови Пристигнување 5pcs/set Преносни Црна Директно се Наведнуваат Анти-статички Пластични Tweezer Отпорни на Топлина Поправка Алатка

Нови Пристигнување 5pcs/set Преносни Црна Директно се Наведнуваат Анти-статички Пластични Tweezer Отпорни на Топлина

DEN 36.00

Ново

Това е достапна

Тип: Рака Алатки
Број на Парчиња: 5pcs
Примена: Компјутерска Алатка За Полнење
DIY Материјали: Електрични
Тип: пинцети

Најдобрите понуди во категоријата